boj o rakve
Přijal jsem výzvu. Jde do tuhého. Od dnešní půlnoci probíhá souboj mezi Lobbem a mnou. Jde o to si nezapálit. Dokud jsem prohrával sám nad sebou, tak jsem dokázal snést porážku. Ale porážku od někoho jiného??? TO NIKDY !!! Soutěž o rakev (kdo bude kouřit dřív umře) začíná úderem 0:00 3.12.2003 !!!!
do toho . . .… a ne abyste si jeste ve 23:59 davali posledniho sluka. Komu fandit, kdo bude vitezem?
2 rDaneelFandi mne, stejne to vyhraju :-)
2 lobbVyhraje to ten dotycny, co si pak nebude muset pred blizkym setkanim s nekterym z vas nucene zapalovat, aby mu neprislo, ze libat popelnik je :-Q
fandim kombajnovi, ale jelikoz ho znam, je mi jasne, ze nevyhraje:) ale slibuju, ze ti to cigaro vyrazim z huby!!!;-))))
Sakra..… muj milacek kouri, takze to budu mit o to tezsi. Kombajnovi jeste budou pomahat nejaky zensky :-((( :-))))))
kombajne, koukej lobbovi natrhnout prdel ;)
…Kombajne, mam v tebe plnou neduveru, to nezvladnes.. :))
:-)2svetlo: no TOTO!!! :-)
2UnZemi: Taky doufam :-)
musis karle, musisA ja si myslim ze to zvladnu…. mam duvod… ;)
2lobb: nejaky zensky…huuuu… ja se asi urazim.)))