Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Já homosexuál a boj za tradiční rodinu

Je to takový zvláštní hořko-kyselý pocit, když narazíte při cestě do tabáku na zaparkované postarší auto, které má na zadním okně plyšové hračky a na obou zpětných zrcátkách nalepený nápis ORTEL. A pak se dostaví smutek. Za ty děti a trochu i za sebe.

(Pokračování textu…)


Celý článek Neděle, 1. července 2018, 8:25, Komentáře (2)
Publikováno v BLOG, Svět gayů

Věci, které nám nevadí

Žijeme v zemi, kde je většina obyvatel nevěří v Boha. V žádném kraji ČR netvoří věřící nadpoloviční většinu místních obyvatel. Přesto máme 9 kandidátů na prezidenta, z nichž není ateistou ani jeden. A já se ptám, kdo bude hájit zájmy většiny obyvatel v ČR, kteří v Boha nevěří? Jak se to tak stane, že 9 z 9 vybraných kandidátů je nějakého vyznání, když víru deklaruje pouze 32,14 % obyvatel republiky?

cross-2981216_1920

(Pokračování textu…)


Celý článek Sobota, 23. prosince 2017, 12:08, Komentáře (0)
Publikováno v BLOG, Svět gayů

Hlavně se z toho nezbláznit

Když jsem nedávno kývl na účast v jednom chystaném projektu v práci, pořádně jsem si asi nedomyslel všechny důsledky, ale nemám ve zvyku vyskakovat z rychlíku (ani když mi přibrzdí), tak se s tím holt budu muset nějak poprat. (Pokračování textu…)


Celý článek Středa, 11. září 2013, 20:17, Komentáře (0)
Publikováno v BLOG, Svět gayů

Chcete vědět, co to bude?

Moc pěkná reklama. Bohužel těch zabedněnců, kterých se to týká se moc nedotkne. Je totiž vtipná a především inteligentní. A inteligentní lidé s homofóbií většinou problém nemají…


Celý článek Úterý, 9. července 2013, 17:28, Komentáře (0)
Publikováno v BLOG, Svět gayů

Ztracená myšlenka

Už nějaký čas jsem si říkal, že psaní o jiných než čistě reálných věcech mi chybí. Chce to občas fabulovat, přikrášlovat, ohýbat si realitu nebo do ní čmárat, škrtat, obcovat s ní, hladit ji, nebo ji zavázat oči, polámat ruce a poté se s ní mazlit. Rozsekat ji na kousky, které slepím pojivem nereality. Jinými slovy, možná se tu čas od času objeví něco, co se mi vlastně nestalo. Jen jsem o tom přemýšlel. Možná se to vlastně ani nestalo. Možná se to nestalo nikomu! Nikdy… (Pokračování textu…)


Celý článek Pátek, 25. ledna 2013, 15:00, Komentáře (0)
Publikováno v Povídky, Svět gayů

G Mýtus: Gayové jsou lepší lidé než heterosexuálové

Osobně si myslím, že to být gay, z člověka někoho lepšího neudělá. Stejně tak to z něj neudělá to, když mu rostou zrzavé vlasy nebo má třeba delší prsteníček než zbytek populace. Gayové sebe rádi líčí jako něco lepšího. Ale kdo ne? (Pokračování textu…)


Celý článek Středa, 11. července 2012, 8:11, Komentáře (0)
Publikováno v Svět gayů