Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


McKombajn, protože je ňamka

Je pátek a já mám už víkend. Měl bych jen upravit fotky, ale kromě toho jsem se pečlivě věnoval prokrastrinaci. Pračka, spousta twitteru, Quakelive… Došlo to tak daleko, že jsem si sice jen z rozmaru, ale svědomitě složil vlastní burger. A věřím, že by mohl lidem fakt chutnat. Dali byste si McKombajna? Hovězí maso, tmavá žemle, sladké chilli, křenová omáčka, restovaná cibulka, slanina a samozřejmě okurka. Během toho skládání receptu jsem se tak rozslintal, že si jdu někam dát oběd. Takže mi prosím zahlasujte. Tak zatím… :D

P.S. Mimochodem dobrá mediální kampaň…

McKombajn


Celý článek Pátek, 1. února 2013, 14:34, Komentáře (1)
Publikováno v BLOG, Recepty

Anglický rostbíf s křenovou remuládou

Původní recept pochází ze srpnového vydání 2012 časopisu Apetit. Složitost: Snadné. Oproti originálu jsem provedl několik málo změn a substitucí po vzoru legendární kuchařské ikony Jiřího Babici (černý humor).  Takže jak si uděláte báječnou ňamku z hovězího roštěnce?

Anglický rostbíf s křenovou remuládou.

(Pokračování textu…)


Celý článek Sobota, 25. srpna 2012, 17:36, Komentáře (1)
Publikováno v Recepty

Jak uvařit bramborový knedlík?

Startovací pozice - brambory

Kdysi dávno jsem si slíbil, že až budu jednou dost velký, naučím se dělat bramborové knedlíky. Poté co jsem se usadil s přítelem v Praze, jsme začali vařit. A tak jednou muselo dojít i na bramborové knedlíky, byla to otázka času. (Pokračování textu…)


Celý článek Pondělí, 8. března 2010, 9:00, Komentáře (4)
Publikováno v Recepty

Opékaný bramborový knedlík s vejcem

Dnes je to taková klasika pro jednu osobu, hodí se, když chcete zužitkovat zbytky bramborového knedlíku. Osobně mám raději propečenější hnědavé kostky knedlíku, které jsou i trochu tvrdší. (Pokračování textu…)


Celý článek Pondělí, 9. července 2007, 8:08, Komentáře (0)
Publikováno v Recepty