jaj, do práce se mi moc nechce…
Mno, ne vždy všechno výjde jak má. O tom, že tentokrát na Cybernight nezbylo místo na projekci jsem se dozvěděl kolem čtvrté odpoledne, kdy to mělo proběhnout. Samozřejmě, že v tu dobu jsem už měl všechny nápisy a videa připravené, nicméně jsem se rozhodl, že si tu párty zajdu užít alespoň jako návštěvník. Kamarádka, pro kterou jsem na poslední chvíli vyřídil dva vstupy nedošla (to mně teda dokáže docela vytočit, když se někomu snažím vyřídit vstup zdarma a on se na to vykašle), naštěstí jsem potkal v autobuse Ritchieho, takže šel se mnou aspoň on. Párty nebyla špatná, Diana mně sice neroztancovala, ale Burian ano. V hlavním stanu nebyla taková zima jako venku (typ stanu byl zvolen suprově) a laser tam myslím udělal dost atmosféry i bez projekce. Nakonec jsem zůstal do tří. Bohužel zase došlo málo lidí. Co k tomu říct? ŠKODA.
Včera jsem vyrazil točit nějaké záběry do projekce, ale moc jsem toho nenatočil, sotva jsem vyrazil, potkal jsem známého, kterého jsem už rok neviděl. Mimochodem jsem zjistil, že si málo všímám hospod a restaurací, zda mají bezbariérový přístup. Nejdřív jsme byli na zahrádce v Artu a nakonec jsme zašli na Flédu, protože v těch místech nic moc bez schodů nebo schodu není. Takže jsme zachlastali, pokecali o životě a když jsme skončili, byl večer. A když jsem skončil já, bylo něco okolo čtvrté ráno. Ano, pak jsem totiž potkal další známé a vydrželi jsme do zavíračky Desertu a ty peníze, které jsem si dal závazek neutratit na Cybernight jsem probendil včera :D.
V Hattricku se mi tuto sezónu docela vede, jsem třetí, což je můj závazek pro sezonu. Dva týmy přede mnou jsou velice dobří a minimálně dva za mnou nejsou horší než já, takže je to vyrovnané a lehké to mít nebudu, ale tak příkupíme nějakého hráče a uvidíme. V Polsku na leteckém dni ukazovali tři piloti průlet tří letadel jedním bodem, ale technicky dokonale to zvládli jen dva, ten třetí to do těch dvou nenapálil a přežil. Na Youtube jsou již samozřejmě videa. Smrt skoro v přímém přenosu bude vždy lákavá.
A dobrá zpráva nakonec, můj životní styl přináší ovoce – 76.5 kg.
Napsat komentář