: vjing - promo :

VJ_HISTORY - VJING - FOTO Z PARTIES

Tato stránka vznikla jednak jako podpora pro organizátory akcí, na kterých promítám a jednak jako základní info pro lidi, kteří mají zájem, abych promítal na jejich akcích. K dispozici jsou informace a fotografie použitelné do promo článků na webu, na flyery či plakáty (fantazii se meze nekladou). Od března 2007 jsem zastupován bookingem Level B (Fléda), veškeré moje dosud domluvené projekce platí a nové budu vyřizovat výhradně přes tento booking - pr@fleda.cz.

Mimo nich je dobré ujasnit si pár věcí, než mne kontaktujete. Projektor zajišťuje organizátor akce. Zpravidla promítám přes kompozitní výstup (cinch), možné je i přes VGA (RGB) konektor a DVI, největší délka RGB kabelu co mám k dispozici je 10 metrů. Vlastním videorozbočovač 4/1, takže mohu jet z jednoho PC až na 4 plátna, LED panely, plazmy nebo kombinace výše uvedeného. K projekcím mám po dohodě možnost využít i videokameru. Je možné se domluvit na určitých tématech, které se v projekcích mají objevovat. Na veškeré dotazy odpovídám vcelku rychle na mailu vj.kombajn(zavináč)gmail.com. Promítání zdarma beru jen vyjimečně (například charitativní akce nebo narozeniny mně blízkého člověka či subjektu). Uvědomte si prosím, kolik platíte průměrnému DJovi za 1-2 hodiny hraní a pak vemte v úvahu, že promítám celou noc => honorář je zpravidla tvořen čtyřmístným číslem. V případě velkých akcí pro několik tisíc lidí, kdy je nutné zabezpečit projekci na dvou stagích či kdy se předpokládá další spolupráce (tv spoty, reklamní upoutávky na LED panely) je honorář zpravidla tvořen číslem pěticiferným. Po špatných zkušenostech dělám druhou stage jen vyjimečně jako video, které běží na notebooku pořadatele.

1. Je vhodné kontaktovat VJe alespoň měsíc před konáním akce (velké akce i dříve). Jsem docela vytížený a příprava není hotová za jeden den.

2. Je slušné kontaktovat VJe před tiskem plakátů a flyerů (DJové jsou na nich taktéž uvedeni).

3. Rád přizpůsobím animace vizuální tváři akce, v těchto případech je vhodné mi poskytnout flyery, plakáty nebo například fonty na nich použité, abych je mohl zakomponovat do výsledného mixu.

4. Je možné dodat jen DVD s projekcemi (60-70 minut) a vmíchanými line-upy a logama, nicméně ani to není zadarmo.

Fotky a videa pro promo účely:

  • foto 1
  • foto 2
  • foto 3
  • foto 4
  • Videa