Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Ta naše povaha česká…

„Jak škaredá je a nehezká,“ chce se mi dodat. Aniž bych nyní předjímal to, jak v kauze údajných úplatků trenéra Růžičky dopadne soud, mnozí z diskutujících na Facebooku mají jasno. A tak když zveřejníte reportáž, na kterou žádné jiné médium v ČR nemělo koule a která odkazuje na nové případy, kdy měl (nyní již bývalý) národní kouč chtít peníze, pak se hokejoví fandové rozčílí. Protože trenér národního družstva má přece právo trochu krást!

Milan Tylš: jste na sebe v Rozhlase pyšní??
Romana Hanáková: Kdo je v této zemi úplně čistý. Byl dobrý
Zdenda Neubauer: Nechte Růžu bejt!!!!
Michal Kopáček: Jste svinský hyeny, ale na každý prase se vaří voda.¨
Pavel Suttner: Novinářský odpad opět v akci.
Vojta Krysařík: Když jsou úspěšní, tak jim stojíte frontu u zadku aby jste mohli prolézt a pak vám někdo zaplatí, tak je odstřelíte. Vy musíte mít náturu. Jste k pozvracení vy rádoby žurnalisté.

Celou plejádu reakcí na to, jak jsou žurnalisté svině a Vláďa ferovej a čistej si můžete projet tady (pro jistotu i LINK, nějak mi hapruje vložený obsah z FB):

 

Vladimír Růžička rezignoval na funkci trenéra české hokejové reprezentace. Překvapilo vás to?

Posted by Český rozhlas 1 – Radiožurnál on Tuesday, June 9, 2015

 

Komunismus padl před 26 lety a tak by nemělo platit, že „národní idol“ může víc, než jiní. Jen v lidech to jaksi zůstává. Ale nakonec skončím aspoň trochu pozitivně. Chodí i takové ohlasy:

Kamil Húšť: Radiožurnalu fandím a je dobře, že se o tom mluví. Bukač to řekl přesně a na plnou pusu v pořadu Máte slovo. Co tady kritizujete media!!! To je vrhol všeho a Ružička by se měl hanbou propadnout!!!


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Úterý, 9. června 2015, 21:32

Publikováno v (Social) media


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *