Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Valentýn se zpožděním

Medik se ozval, auto nás minulo o pár sekund a den skončil dobře…

Mohlo za to ICQ. Prý mi psal a já mu neodpovídal. Budiž, stane se. Každopádně jsem byl rád, že za to může něco jiného, než nechuť se mnou komunikovat. Sice jsme se včera neviděli, ale doženeme to zítra nebo dnes. Tedy doufám. A držte mu palce, dnes má zkoušku…


A jak jinak jsem včera prožil den? Z práce do Alfy, z Alfy do Macaa na hokej. Lehce spálen samozřejmě. Pak na Boby. Ale motokáry byly plně vytížené a před čekáním hodinu na uvolnění, jsem dal přednost tomu, že jsem pohnul s projekcí. Nechci to stíhat na poslední chvíli s tím, že to bude tak, jak to právě vyšlo. Většinu materiálu jsem tedy rozstříhal a barevně doupravil, i když to hlavní – mix, mně čeká a budou to desítky gigabajtů, než se dočkám finálního „surového“ materiálu :) Ale kdyby mě to nebavilo, tak to nedělám, že?


Včera to byl dost virtuálně kecací den. Medik, který se mi stále jeví jako velmi zajímavý a perspektivní kluk pro vztah mi tak trochu pomohl si uvědomit, že se v poslední době chovám divně. Asi to vypadá, že nevím co chci. Ale když jsem s ním mluvil, připomněl mi, že to vím. Těžko poučitelný Kombajn chce zase cítit něhu, city a pocity, které vyvolá ta nejhloupější droga na světě – láska. A pokud Kombajn opravdu bude stát o Medika, tak dobrovolně přestane kouřit. Asi bych s tím měl začít hned, nebo si sehnat prášky na nervy. Na novém pracovišti by to nemuseli pochopit. Taky jsem se bavil na ICQ dlouho s Kubou z Prahy. S některýma lidma se prostě skvěle kecá. Dnes vím, že ho můžu počítat mezi své nejlepší buzní kamarády, byť jsme se viděli jen dvakrát v životě. Jinak jediná zvláštní věc, která se mi včera stala bylo to, že se mi u Boby na parkovišti 10 metrů za zádama vybouralo auto, které to napralo do sloupu, okolo kterého jsme s Turbem, Davem a Pajikem procházeli pár sekund předtím. Pánovi to nějak uklouzlo a se stočenýma kolama jel rovně.


A nakonec pozdrav od Robotecha:



A na úplný konec ještě jeden LINK SE ZÁVADNÝM OBSAHEM poslal Benny.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 16. února 2006, 6:55

Publikováno v BLOG


Komentáře

5 komentářů: “Valentýn se zpožděním”

  1. juan napsal:

    trochu me to pripomina jak Kombajn prestaval hulit kdyz byl s tim luldou pred Bozskym. neni nad to opakovat porad stejny chyby, aspon je obsah na blog :)

  2. Filip Rožánek napsal:

    Ad nedoručování zpráv na ICQ) Předpokládám, že pokud jeden z vás používá alternativního klienta ICQ, tak už si aktualizoval příslušný plug-in :) ICQ měnilo protokol.

  3. kombajn napsal:

    filip: WOW.. to samozrejme ja vim, ale nekdo kdo neni na internetu denne, si toho vsimnout nemusi :) i takovi lide behaji po Zemi :)

  4. Dawe napsal:

    měl si počkat, šli jsme na řadu za 45 minut a ten sladkej barman :-) nám potom udělal skulinku ještě na jednu jízdu…bylo to super

  5. HaWran napsal:

    já myslel že benny je programátor známé počítačové firmy, netušil jsem čím se zabejvá ve volných chvílích. fuj benny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *