Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Dlouhé, ale bohužel to stojí za to

Ne, nejsem nadšenec ČSSD. Bohužel má pan Zaorálek do puntíku pravdu. Je mi smutno.


Celý článek Úterý, 5. Únor 2013, 8:08, Komentáře (0)
Publikováno v BLOG, Zprávy

Jak se zdarma a na dlouho znemožnit

Tomu říkám opravdový fail v marketingové komunikaci. Správa národního parku se rozhodla využít guerillového marketingu a vymyslela si vloupání běžkařů do areálu. (Pokračování textu…)


Celý článek Pondělí, 4. Únor 2013, 15:29, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Ještě že nový prezident nespí…

Žijeme v orwellovské době. Po smazaném McDonald’s videu se snažil skrýt své video i Vítek Havliš (youtu.be/ut3s3hMepnA). Jenže co se jednou vypustí na internet, to už někde asi existuje v kopii…

Dlužno dodat, že Česká televize, odkud záznam „unikl“, již tuto věc šetří. Tvrdí to alespoň Novinky.cz. A tak bychom se zřejmě měli zaměřit spíš na to najít viníka, než se bavit o tom, že náš nový prezident měl vydatně nakoupeno již dávno předtím, než jej novináři stíhali při nakupování v obchodě…


Celý článek Úterý, 29. Leden 2013, 15:06, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Cibulka a siderické informační kyvadlo

Myslím, že by mohl být v televizi i častěji. Bavil jsem se. Ale já jsem samozřejmě fízl. Sice nemám siderické informační kyvadlo, ale něco mi říká, že jsem…


Celý článek Čtvrtek, 15. Listopad 2012, 10:03, 2 komentáře
Publikováno v Zprávy

Kongres ODS je neprohrou

Někdy je věci lepší nechat bez komentáře. To je případ i uplynulého kongresu ODS v Brně a projevu pana Blažka. Ostatně na to, abychom o něm něco věděli, stačí mrknout na web Žít Brno.


Celý článek Pondělí, 5. Listopad 2012, 12:31, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Objektivita podle časopisu Týden

Lze věřit médiím, které mají soukromého vlastníka? Co odkryla aféra okolo vstupu Radka Johna pod křídla časopisu Týden? Jsou zájmové skupiny ve všech médiích? A není nebezpečné, když na první otázku odpovíme „ano“?  (Pokračování textu…)

Celý článek Pátek, 2. Listopad 2012, 22:54, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Od pravěku až po sociální média a českou frašku

Když se řekne ‚sociální sítě‘, každý si toto sousloví asociuje s tím, že jde o Facebook, Twitter a možná Google+. Jenže stačí pouhé vyjmenování služeb sociálních sítí? A mohou sociální sítě zachraňovat demokracii? (Pokračování textu…)


Celý článek Čtvrtek, 1. Listopad 2012, 7:07, Komentáře (0)
Publikováno v (Social) media, Zprávy

Být jiný neznamená úspěch

Když někteří z organizátorů připravovali kampaň pro společnost Dulux, lehce jsme ji naťukli nad sklenkou vína a já byl poněkud pesimistický co se týká zásahu médií. Na má slova nakonec zcela nedošlo, přesto se trhák nekonal. (Pokračování textu…)


Celý článek Pondělí, 29. Říjen 2012, 13:22, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Proč bych byl rád i za více komunistů v Senátu

Tak máme za sebou druhé kolo voleb. Včera jsem na FB zpola vážně a zpola ze srandy (ale bez smailíků) napsal, že bych byl snad i rád, kdyby komunisti v Praze získali křeslo… (Pokračování textu…)


Celý článek Neděle, 21. Říjen 2012, 2:11, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy

Vzrušuje vůbec někoho, že česká média píší nesmysly?

AKTUALIZOVÁNO – Zhruba před čtrnácti dny vyšla v Aha! zpráva, že bývalý pornoherec Robert Rosenberg získal od EU dotace na natočení dokumentu o něm samotném. Kromě bouře nevole, kterou zpráva vzbudila mezi blogery, ji od Aha! převzalo několik médií, nicméně defakto nikoho nezajímalo, že je to kachna. (Pokračování textu…)


Celý článek Středa, 26. Září 2012, 14:49, Komentáře (0)
Publikováno v Zprávy