Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


300 korun na účet ZDARMA

Dnes to bude možná některým z vás trochu připomínat teleshopping, ale přísahám, že bych nenabízel něco, čemu sám nevěřím (v březnu měla tato služba v České republice již 56 tisíc uživatelů, aktuálně je jich něco přes 100 000).  Pokud jste si ještě stále nepořídili platební aplikaci Revolut, která je ve standardní verzi bez poplatků, pak vězte, že na její zřízení dostanete bonus 300 korun, pokud se zaregistrujete skrze tento odkaz: CHCI REVOLUT. Na rovinu říkám, že pak získáme tuto částku oba.

Osobně u Revolutu stále žasnu, jakou službu lze poskytovat zdarma bez paušálu. Kdo tu ještě o Revolut nečetl, tak ve zkratce: v aplikaci si lze založit účty v různých světových měnách, nabízí plastové i virtuální platební karty (vhodné pro platbu na internetu), podporuje Apple Pay, firma má velmi nízké mezibankovní poplatky (převody mezi měnami), v nadstandardních tarifech lze obchodovat i s kryptoměnami a s placenými tarify firma nabízí i nákup a prodej akcií (na to se docela těším, až to dorazí i do standardního tarifu).

Protože ho snadno nabijete skrze jinou platební kartou, peníze se připisují (i odepisují) v řádu sekund. Pořizoval jsem si ho jako rezervní kartu, pro případ ztráty, krádeže či třeba přelomení hlavní platební karty. Umím si tuto službu ale představit i jako nabíjecí kartu třeba na kapesné pro starší dítě.

Pokud jste spíš než na text na video, pak rád zneužiju video od Petra Máry:

Nic není černobílé. I když si jako uživatel této aplikace nemohu za celou dobu co ji mám (pořídil jsem si ji loni v srpnu) vůbec na nic stěžovat, Revolut si prožil na jaře i negativní zmínky o jeho, poněkud toxické, firemní kultuře. Férové je ovšem taky zmínit, že Revolut přiznal, že k podobným problémům docházelo, nevyhýbal se veřejné diskusi, firma se omluvila a také slíbila nápravu. Více zde: Černý týden Revolutu.

Je to na vás. Jedinou podmínkou využívání je mít smatphone, protože revolut nemá webové rozhraní. Takže pokud máte zájem, tady máte možnost si Revolut vyzkoušet, když to stihnete do 7. září, dokonce vám za to 300 korun zaplatí


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 8. srpna 2019, 8:05

Publikováno v BLOG


Komentáře

Jeden komentář: “300 korun na účet ZDARMA”

  1. Eva napsal:

    Co se stalo s enimenem?:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *