Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Denní přehled novinek

Nepravidelný souhrn zpráv, které by vás neměly minout…

Vadí vám střídání letního a zimního času? EU zvažuje zda ho nezrušit a ptá se svých obyvatel, jak to s ním vidí. Vyjádřit se můžete v dotazníku. Tedy pokud zrovna dotazník funguje, protože prakticky neustále jeví známky přetížení…

Víte, že zatím „nejostřejší“ brýle pro virtuální realitu na světě pocházejí z pražských Holešovic? Pro každé oko nabídne jejich displej ultra vysoké rozlišení 5K.

To v Anglii řeší jiný problém. Opilí racci se zmateně pohybují po plážích hrabství Devon a Dorset, jsou dezorientovaní a mají problém udržet se na nohou, natož létat.

Taky by vás mohlo zajímat, že vyšší hladina testosteronu u mužů prokazatelně stimuluje zvýšenou preferenci luxusního zboží coby vyjádření jejich postavení.

Jaroslav Soukup propouští skoro pětinu zaměstnanců. Výkonný ředitel vydavatelství Empresa Daniel Köppl škrtal napříč tituly a bez vědomí šéfredaktorů a okomentoval to takto: „Novináři za první republiky pracovali daleko více než ti v čase internetu. A já se ptám, proč? Cílem mého opatření je větší efektivita práce.”


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Pondělí, 9. Červenec 2018, 11:51

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *