Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Dva kluci a tři holky

Co nového? Venku rostou teploty a my si konečně pořídili zvířátka vhodná i pro alergiky. Rybičky. Kromě toho už jen novinky…

Tak jsme díky otevřeným zverimexům mohli konečně rozjet akvárko. Pravda, museli jsme do Pet centra na Floře dvakrát. Původně jsem si našprtal nějaké informace o neonkách, ale na místě se nám zalíbil jiný druh. A tak jsme se ptali prodavačky, zda je v pohodě vzít do menšího akvária 2 samečky a jednu samičku živorodek. Prý bez problému. Nejsem ale slepě důvěřivý člověk a mám jisté pochybnosti o odborné způsobilosti prodavačů v Česku, takže po příchodu domů jsem si našel něco o živorodkách na internetu. A co Kombajn zjistil? No přece to, že ideální poměr je u živorodek mít na 3 samičky jednoho samečka. A tak jsme v neděli zamířili do zverimexu znovu, aby nám kluci neutahali tu chudinku.

A nyní už přehled zpráv, protože život je kouzelnou studnicí absurdností i zajímavostí.

Po odchodu z klubu ČSSD, kam názorově již nějaký čas zcela nezapadal, si našel poslanec Foldyna stranu, kam jeho názory zapadnou líp. Zůstává v ní nestraníkem.

Čína je studnicí nápadů, kam se jezdí inspirovat i někteří čeští politici. Například tohle, by mě fakt nenapadlo: Itálii údajně Čína věnovala ochranné pomůcky, nyní se však ukázalo, že nešlo o dar, Itálie musí pomůcky normálně zaplatit. Má jít o tytéž pomůcky, které před nedávnem dostali v Číně právě od Itálie darem.

Rostoucí rozlišení kamer i přenosů na sociálních sítích nehrálo do not premiérovi. Ve videu totiž zvedl papír, ze které šlo přečíst text. Odvrácená strana papíru, kterou nasnímala kamera, dokládá, jak úzce je premiér stále navázaný na svoji „bývalou“ společnost Imoba.

A jedna rada na závěr. Když už chcete dělat procítěné „kňů“, protože se vám v karanténě tak trochu už stýská po práci, je vhodné smazat předchozí vyjádření, která se nehodí do krámu. Ideálně PŘEDTÍM, než někdo udělá screenshot.

A nakonec něco pozitivního pro majitele aut. Konkrétně tedy pro majitele Jaguárů a Land Roverů. Německý ADAC otestoval u 237 modelů různých značek, bezklíčové odemykání.  Odolaly pouze 4 auta – dva Jaguary, dva Land Rovery. Všechny ostatní šlo odemknout i nastartovat.

P.S. Americké akcie včera rostly. Nouzový stav zvedl prodej alkoholu v ČR o třetinu. A jak upozorňují dataři Českého rozhlasu, za zavřenými dveřmi bytů kvasí řada „měkkých“ problémů: alkoholismus, domácí násilí nebo závažné psychické obtíže.

P.S 2 Tuhle výbornou reportáž si dejte. O Číně, o rouškách, o krocích vlády a o firmách schopných vyrábět ochranné pomůcky u nás a marně čekajících na razítko


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Úterý, 7. dubna 2020, 11:05

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *