Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Kombajn hokejovým fandou – den 1

V pátek jsem vyjel do Bratislavy. Tedy vyjel, no já se spíš jen vezl, řídil kolega.

Řidičský průkaz jsem opravdu měl, ale myslím, že už ho asi tak 5 let nemohu najít a mezitím propadl. V kombinaci s tím, že jsem si již před léty přiznal, že jsem mizerný řidič, je jasné, že kariéru v podobě řidiče nemám v plánu. Celou cestu se mi povedlo neusnout a něco kolem druhé jsme dorazili na hotel. Dostal jsem samostatný pokoj, což je největší výhra pro toho druhého, který by tu měl bydlet se mnou, protože prý strašně chrápu.

Po hotelu následovala akreditace, pak jsme se mrkli do fan zóny a zase zpět na hotel. Kolegyně mi předala techniku a odcestovala s kolegou služebním autem, ve kterém za jízdy stříhala video. Já se začal rozkoukávat po okolí a otestoval jsem blízkou Billu. Hodil jsem nákup na hotel a jal se testovat svou paměť. Nebudu vás napínat, cestu z hotelu na stadion jsem absolvoval bez úhony. Před návštěvou media centra pro novináře jsem dal přednost tomu kouknout se do haly na zápas Česko-Itálie. Byla to kanonáda a říkám upřímně, že pokud bude český tým hrát takto plodně i v dalších dnech, nebudu stíhat měnit výsledkovou grafiku.

Suma sumárum, za první den mám nachozeno 17 500 kroků. Na první den to není špatné. A jsem rád, protože jsem asi i díky tomu měl tendenci vytuhnout již krátce po půlnoci. Zatímco obvykle chodím spát mezi jednou až třetí (a ne vždy kvůli únavě), tady jsem musel aktivizovat všechny síly, abych si zašel před hotel alespoň zapálit.

P.S. Chtěl jsem srovnat chuť českých křupek a slovenských chrumek, ale ukázalo se, že slovenská garance kvality znamená, že si to dovezou z České republiky…


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Sobota, 18. května 2019, 9:58

Publikováno v BLOG, Cestování


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *