Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Kombajn hokejovým fandou – den 5

Takže dnes to bude krátké, protože nechci jít zase spát ve 3 jako včera. 

Na MS je volný den (a další bude v pátek). Takže nebude otevřená fanzóna, ale my odtud  vysíláme i tak dál. Po 4 dnech s deficitem spánku a zakončených pivní vložkou (2-3) potřebuji dnes taky den pauzu. Takže ve zkratce: Zápas Česko – Švýcarsko byl napínavý jak kšandy a já jsem opravdu nadšen, že český tým je stále ve hře. A jsem rád, že jsem u toho a taky jsem rád, že tým funguje jako namazaný stroj. Z obav jaký to celý bude je nakonec super zážitek a člověk se každý den dojímá nad tím, že tak nějak někam patří.

Nové boty značky Skechers jsou skvělé. Velmi příjemné. Tuhle značku jsem vůbec neznal a jsem rád, že jsem z prodejny neodešel po vyzkoušení několika párů jiných značek. Mám široký nárt, takže Adidas není značka pro mě, to vím. Běžecké Nike jsem kupoval velikost 44 (původně jsem v nich běhal, tak jsem kupoval o velikost větší, jak se doporučuje), tyto boty  ale obuju i ve verzi 42. První den jsem je zvládl mít na noze 15 hodin a nemyslím, že bych cítil tvorbu puchýřů. Nachozeno 17600 kroků mimochodem.

A to je fakt všechno. Snad jen jedna prosba. Běžte volit. Já jsem přes volby na Slovensku, jinak bych samozřejmě šel taky.

 

 


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Středa, 22. května 2019, 8:44

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *