Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Kombajn hokejovým fandou – den 9

Zatímco játra se vzpamatují, celé ráno se ptám, kde jsem nechal plíce?

Včera sice čeští hokejisté nepostoupili do finále, ale to je holt život. Osobně si myslím, že to vyšlo geniálně, kdyby Češi vyhráli, měli by s Finama šanci. Takto si zahrají o bronz s Rusama a to by taky mohli dát, protože i když nejsem hokejový specialista, nejeden člověk tvrdí (a souhlasím), že Rusové by se o zlato prali jako rváči, ale o bronz budou hrát na půl plynu. No uvidíme za pár hodin. Ostatně ty 4 stovky co jsem během posledních pár dní prosázel nenaznačují, že bych měl dar vidět do budoucnosti.

A co mimo hokeje? Po týdnu plném piva (myšleno večer po práci) jsem včera zašel s naší zahraniční zpravodajkou pro Slovensko, Rakousko a Maďarsko na bublinky. Velmi příjemná změna a v ledničce mi tak zůstaly 4 piva v plechu, s jejichž konzumací jsem počítal včera a dnes. Ostatně včera už i ti největší kaliči odpadli. Zatímco jeden kolega frčí na Coldrexu, jeden špatně vydýchával vířivku, další šli stříhat a pracovat. Moje předsevzetí, že tím pádem bude daleko snazší jít spát brzo ovšem taky neklaplo. Zalomil jsem to zase kolem třetí.

Jinak teda musím říct, že mě zklamala TATRA BANKA, která neakceptuje kartu Revolut a ještě píše na obrazovce bankomatu informace o tom, že kartu nejde načíst a je pravděpodobně poškozená. V noci jsem vyzkoušel 3 různé bankomaty v blízkosti hospod a hotelu se stejným výsledkem. Nicméně ráno jsem se nechal navigací odvést kousek od hotelu k ČSOB bankomatu, který fungoval. S placením v obchodě jsem problém neměl nikdy.

A co dál? Jsem utahanej každé ráno a bodlo by mi volno. Ve skutečnosti ovšem nebudu jedinej volnej den do 16. června. Nedá se nic dělat. Zatnout zuby a vydržet. Nebo dostat infarkt. Myslím, že pár dní na JIPce by mě mohlo srovnat… :D Přece jen, letos mi bude 40, takže nejsem nejmladší.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Neděle, 26. května 2019, 12:42

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *