Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Konec klubu Wakata a nový začátek

Něco končí, něco začíná. Kluka i práci mám stále stejnou. Jinak mám ale v mém životě docela rušno…

Klub Wakata skončil. Po dvaceti letech dostal z nájmu výpověď s tím, že se chystá kompletní rekonstrukce a klub už na tomto místě nechtějí. A tak jsem poslední dny klubu trávil především v něm. A pak se 31. května zavřely dveře pro veřejnost navždy. Dnes už od něj nemá klíče ani majitelka. Během posledních 3 dní se klub proměnil v běžný sklep. Odmontovalo se vybavení, o co byl zájem se prodalo, a ten zbytek zamířil do kontejneru. Ty tři dny jsem se vždy zastavil alespoň na chvíli a loučil se. Včera jsem věděl, že jsem tam opravdu naposledy. A tak i když nejsem příznivcem dementního tagování (pěkný a ideálně legální věci mi nevadí), nakonec jsem neodolal a ten sprej do ruky vzal… A ještě přidám video, jak to tam vypadalo včera poté, co odjel poslední kontejner:

Posledni prochazka Wakatou… Wakata Club

Posted by Miloslav Kombajn Hamrik on Thursday, June 4, 2015

Blíží se také doba, kdy kolega pojede do USA a já tím pádem budu v práci denně. Aby to nebylo tak nudné, padl mi na toto období i termín stěhování. Na Břevnově jsem tak po odstěhování mé milé spolubydlící načal poslední měsíc. Bylo to tam fajn. Je ale čas koukat se dopředu. Takže plán je, že budu bydlet s Kubou a kamarádem Honzou ve velkém bytě, kde si budeme moci dovolit i ten luxus mít obývák. Původně vyhlídnutý byt byl v Dejvicích, ale bohužel byl někdo rychlejší. Nakonec jsem se tak vykašlal na server Bezrealitky  a zkusil štěstí v Home Sweet Home. Jednoho adepta jsem našel, prohlédl si ho a rovnou složil zálohu na pronájem. Do práce mi to potrvá pod 10 minut, ale popravdě to nehrálo hlavní roli. Ten byt je prostě pěkný…

Pár dní jsem se už nedostal k DOTA2, ale prosím o fanfáru, pokořil jsem 100. level! A to je aktuálně asi tak všechno. Co u vás?

P.S. Pan prezident se zřejmě opravdu snaží, aby uškodil ČR nejen ekonomicky, ale taky aby se tu konečně někdo zkusil vyhodit do vzduchu.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 4. června 2015, 16:25

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *