Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Máslo, jedy a monetizace webů

Co nového u Kombajna? No díkybohu skoro nic. Stále jsem tak nějak průběžně zklamáván z toho, kam to lidstvo dotáhlo.

butter-curl-hero

A asi nejen já, protože tohle české video s máslem vidělo za pouhých 10 hodin víc než půl milionu lidí. Co k tomu říct?

Asi to raději nechám bez komentáře, ostatně nadávek a špíny je na internetu i tak dost. Takže nám začal podzim, období, kdy se z postele člověku chce o dost méně, kdy si večer začíná zapínat topení a kdy nastává období grogů. A propo, co udělá český ministr zemědělství, když vědci najdou v potravině jedovaté látky? Bude žádat o výjimku, aby si Češi mohli do svého alkoholu míchat rakovinotvorné látky a látky působící genetické poškození buněk. Protože co by byla ČR bez tuzemáku?

A tak se po třech týdnech služby docela těším na poslední tři měsíce roku. Zbývá mi totiž vybrat 19 dní dovolené a to znamená, že se budu muset nějak zaměstnat. Venku to už na nějaké velké focení asi nebude, ale možná obnovím můj starý koníček a oblažím pár fotkami některou z mikrofotobank.

P.S. Reklamy nemiluje nikdo, jak ale odměňovat autory a nic neplatit? Nedávno způsobili uživatelé webu Pirate Bay menší povyk, když se zjistilo, že stránka pomocí skriptu těžila na procesoru návštěvníků webu kryptoměnu. Když odhlédnu od toho, že by web měl na tuto věc upozornit, není to náhodou geniální způsob monetizace? Dostanete obsah zdarma a bez reklam, jen si autoři článku půjčí po dobu, kdy budete článek číst, část výkonu vašeho počítače. Co na to říkáte? Pokud máte Twitter, zahlasujte níže. Díky za názory.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Pátek, 29. Září 2017, 18:32

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *