Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Movember je out, teď se na sociálech machruje tím, že nejste alkoholici

Některým z nás začal suchej únor, což je pro znuděné městské kancelářské krysy něco jako dobrodružství. Asi… Co nového u nás doma i ve světě?

Tak nám začal únor a s ním i nelehký pokus, co se mnou i přítelem udělá, když nebudeme měsíc pít. Přiznávám, že jsem začal s půstem o půl dne později, protože jsem nechtěl vylít večer otevřenou láhev bublinek a Kuba večer zlikvidoval jedno černé pivo v ledničce, do kterého se mi moc nechtělo. Tímto úkonem jsme si zajistili to, že naši snahu ohrožuje jen Campari bitter v baru, které Kuba moc nepije a já ho používám jen do džusu s vodkou. Večer se díky absenci alkoholu neobjevila typická otupělost (což, přiznávám, nezažívám často) a první noc bez alkoholu jsem spal déle než obvykle (8,5 hodiny). Nicméně hluboký spánek v délce 18 minut znamená to, že podobně blbě se spalo jen dvěma lidem ze sta. Po prvních 24 hodinách na suchu se cítím subjektivně trochu jinak, ale zatím ne nějak nepříjemně.

Psycho…

Gepostet von Miloslav Kombajn Hamrik am Freitag, 1. Februar 2019

A co nového v České republice? Do módy se vracejí opět fronty. Lidé čekají v desítky metrů dlouhých frontách na dvacetikoruny, aby je mohli poté výhodně prodat na Sbazaru. Nabídka na prodej 3 dvacetikorun za 799 korun (+ poštovné) je jen jedna z mnoha, taky můžete sehnat komplet všech šesti mincí v hodnotě 120 korun za pouhých 1200 Kč! Nechci být špatným prorokem, ale myslím, že nikdo z nás se nedožije doby, kdy by se snad tento nákup mohl zhodnotit…

A když už jsem u věštění, nalejme si čistého vína. Nemám křišťálovou kouli, ale myslím, že se mnohému lze naučit z historie. Jen je třeba ji neignorovat a zajímat se o ni.

🇻🇪 Bývala to nejbohatší země regionu… Pak se svěřila mužům, které někteří označovali za populisty. Rozjela štědrý…

Gepostet von Miloslav Kombajn Hamrik am Samstag, 2. Februar 2019

A nakonec jsem si nechal dvě videa. Na tom prvním můžete vidět protržení důlní nádrže v Brazílii a na tom druhém zrod života čolka. Od první buňky do zrození.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Sobota, 2. února 2019, 16:00

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *