Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Not your keys, not your coins

pixabay.com – legální fotky zdarma

I když jsem mentálně již nějakou dobu nastaven tak, že altcoiny jsou z velké části pouze slepá vývojová větev bitcoinu, fakticky jsem se stal bitcoin maximalistou až minulý týden.

Před dvěma roky jsem koupil Trezor T a 2 roky mi ležel zabalený v šuplíku. I když jsem ho nepoužil, nákupu jsem nelitoval, ostatně bez slevy je to dnes věc za 6 tisíc. Já ho kupoval nejmíň o půlku levněji. Teda aspoň si to myslím.

Teprve krach burzy FTX mě nakopnul si tam bitcoiny z burz opravdu přesunout. Ano, bylo nezodpovědné s tím tak dlouho otálet. Ale znáte to. Kovářova kobyla chodí bosa. Spolu s tím jsem zároveň zlikvidoval ve velkém mínusu altcoiny. Tedy ty co, zlikvidovat šly. Část z mého portfolia totiž vyklesala už tolik, že jejich prodej by byl pod cenou minimálního příkazu a tedy už nešly ani prodat.

To máte tak, když dáte třeba 26,5 eura do Vertcoinu a on spadne o 99,92 procenta, budete mít krypto v hodnotě 2 centy. Naštěstí většinu mého portfolia vždy tvořil bitcoin, který mám stále v plusu a to včetně pokrytí ztrát z altů.

Teď už mi může být jedno, zda někdo hackne jednu ze 4 burz na kterých mám účet. Pokud jste dočetli až sem, zasloužíte si odměnu. A protože nejlíp na internetu jede škodolibost, prosím, jen se bavte:


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Úterý, 29. listopadu 2022, 15:56

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *