Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Skorosingl

Hlášení 3965. Počasí luxus. Spánek super. Nálada lehce narušena skonem představitele role Black Panthera. Já vím. Smrt si nevybírá. Prostě se jen obleču a půjdu se ven projít…

„Středa – devátý den, kdy se snažím zase hubnout. Za minulý týden jsem udělal 98 000 kroků a až na jeden den jsem každý den cvičil s činkama i takové ty věci, jako jsou dřepy. Zároveň se zase snažím snídat a jím zdravé věci jako jsou saláty, brokolice a tvaroh. Na váze sice žádný úbytek nepozoruju, ale utěšuju se tím, že to tak bývá, když člověk shazuje tuky a zároveň mu vznikají nové svaly (například s truhlíkem plným hlíny se mi teď podstatně lépe manipuluje jednou rukou). Co pozoruju je, že si daleko snadněji zavazuju boty. Líp se mi spí. A subjektivně se mi zdá, že mám lepší náladu,“ napsal Kombajn ve středu a pak se dva dny vyhýbal této internetové záložce, protože netušil, co dalšího napsat.

Pátek – poslední dny se snažím chodit 15 tisíc kroků denně. Dobrá nálada trvá. Po delší době se mi vrátilo i libido. Nevím, zda je to tím cvičením nebo větším přísunem bílkovin. Vzhledem k životní situaci nazvané „dáváme si pauzu“ to řeším u Pornhubu. Přiznávám, jsem lenoch a někdy mi to trvá, než vyrazím ven. Naštěstí předpověď na sobotu zní skvěle. Oblačno bez deště a maximum 21°C. Asi zase přibalím do batohu foťák. Slunečné dny nejsou k focení ve městě nic moc. Na Pixabay jsem poslední fotku nahrál před 10 měsíci, takže jsem prošel pár adresářů a nahrál pár dalších fotek.

Docela jsem si dva týdny volna užil. Udržet se ale v podobném rytmu i příští týden, který bude pracovní, to bude nemalá výzva. Necelou hodinku na cvičení si ale najít zkusím, a když si udělám hodinovou procházku ráno i večer, třeba se dostaví i nějaké snížení váhy. Nadále se straním společnosti a jedinou sociální interakcí v mém životě je nákup potravin. A pro jistotu dodávám: „Já si na to vůbec nestěžuju, protože lidé mě již pěkných pár let vícemeně svou přítomností a často i hloupostí štvou a nebaví mě.“ Poslední dobou si říkám, že jestli neskončím jako poustevník, je něco špatně.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Sobota, 29. srpna 2020, 11:45

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *