Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Souhrn zpráv: Mňau, losos nad ropu a fláknul se mnou mistr světa

Apple připustil problémy s nabíječkami pro Evropu a tak některé z vás možná čeká výměna adaptéru. Zoner se naučil novou funkci a v Norsku váz vyjde barel ropy levněji než jedna ryba…

Televize Mňau stále nic nevysílá. Teda vysílá, ale jde jen o 18 sekundovou smyčku. Majitelem je CE Media, které patří také televize Mňam. A o které se docela dost dlouho spekuluje, že má finanční problémy. Jen podotýkám, že celý koncept televize Mňau by mi dával smysl jen v případě, že by televize vysílala ne pořady o kočkách, ale přímo pro kočky. Kdyby provozovatel doufal v to, že majitelé koček zapnou televizi pro své miláčky, zatím co jdou do práce a celý projekt spolufinancoval ČEZ, pak by mi to dávalo smysl. Možná.

Nový druh (nejen) televizní antény tvoří slaná voda. Nápad jistě zajímavý, ale nic na cestu do autobusu do Brna to asi nebude…

Pokud vás zajímá virus zika, pak zde najdete přehledně pár informací o tom, kde se vzal atd.

Máte Apple? Nebojte, nechci se vám smát. Ale informaci, že Apple varuje před vlastními nabíječkami, byste znát měli. Případů není moc, ale mluví se o bezplatné výměně.

V Norsku je barel ropy LEVNĚJŠÍ než jeden losos. Tuto informaci se snažím vstřebat od rána, ale mozek mi pořád hází error.

Facebook se vyvíjí a místo tlačítka „like“ nabídne již velmi brzo další emotikony. Brzy tak místo „lajk“ budou moci uživatelé statusy svých přátel i „lovískovat“. Osvědčí se tato změna? Asi ano. A kdyby ne, o nic nejde. Zisky Facebooku totiž rostou a to dokonce více než se čekalo.

Patříte mezi uživatele programu pro úpravu fotek Zoner Photo Studio? Já sám jsem se zasekl tuším u verze 15 a další update mám v plánu až poté, co se tam objeví nějaká funkce, která mi chybí. A to se možná stalo. Zoner se naučil dělat timelapse videa. Možná bych po 5 letech mohl dokončit to vadnutí květiny, pro které jsem nafotil několik tisíc fotek, které mi (možná) dodnes hnijí na disku…

A nakonec jedno krátké video. Při pohledu na sebe musím říct, že jsem už fakt tlustý a budu s tím muset něco začít dělat intenzivněji. Tak to vypadá, když se zeptáte Lukáše Krpálka, mistra světa v judu na to, jakým způsobem bude bojovat o medaile. Celý rozhovor s ním najdete v textu i audiu na webu Radiožurnálu.

Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 28. ledna 2016, 18:55

Publikováno v (Social) media, BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *