Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Střepy přinášejí štěstí?

Během záskoku za nemocného kolegu jsem onemocněl taky. Do příštího týdne to ale musím vypotit. A protože došla poslední objednávka z 11. listopadu, můžeme si konečně říct, jak to dopadlo.

Objednáno bylo celkem 13 položek na AliExpressu. Nabíječka na baterie nedorazila vůbec a peníze byly vráceny. Ozdobná LED mi dorazila včera rozbitá na stovku kousků (ona je ta baňka pravděpodobně skleněná). Sluchátko S530 dorazilo, ale nepodařilo se mi spárovat s telefonem a v nabídce původního prodejce již není, nicméně vzhledem k ceně 3,5 dolaru to není velká ztráta. RGB žárovka byla nekvalitní (zpracování) a s mojí pomocí se během prvního dne rozpadla. Projektor měl jiné parametry (rozlišení i svítivost), AliExpress tvrdí, že mé důkazy jsou neprůkazné, ale nakonec jsem si ho i tak nechal, protože za tu cenu je to použitelné řešení. Kvůli svítivosti nic na temné horory, ale animáky na tom vypadají skvěle.

Jedna bunda došla příliš malá, ale když trefíte velikost, pak budete s textilem asi spokojeni. U kašmírové šály nebylo co zkonit, u korejsky číslovaných bund to chtělo přidat víc než 3 čísla navíc, boty prý slouží. Polovina LED produktů dorazila zcela v pořádku, druhá ne ( Telefon Leagoo M5 jsem pořídil za 60 dolarů, tedy podstatně levněji než za kolik je nabízen v ČR, nicméně root se mi u něj nepovedl udělat a tudíž u něj nejde updatovat youtube přehravač, který mi antivir hlásí jako škodlivý kód, přesto ho budu brát v rámci tohoto testu jako „bezproblémový“. Z celkem 13 objednávek na AliExpressu dorazilo zcela bez problémů 7 produktů, tedy těsná nadpoloviční většina. To je nic moc výsledek. Moje rada je tedy taková: pokud chcete mít jistotu kvalitního produktu, nezbude vám nic jiného, než ho koupit dráž v ČR.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 26. Leden 2017, 10:22

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *