Rubriky

Archiv

Názory zde publikované mohou a nemusí reprezentovat názory mého zaměstnavatele.


Věci jsou, tak jak jsou

Únor je v plném proudu a já už vyhlížím březen. Sluníčko prohřeje zem a k nám zase po půl roce zavítají kamarádi, toho času pracující v Ugandě. A to vždy skvěle oživí domácnost. Určitě se mrkneme na spoustu filmů, zahrajeme si poker a prověříme funkčnost jater a ledvin.

Nevím co se v poslední době stalo zvláštního, ale cítím se tak nějak trochu víc v pohodě. Možná pomáhá začít den rozhovorem se zrcadlem malou modlitbičkou: „Dont be a dick!“ Možná se konečně zase učím nevyšilovat kvůli věcem, které neovlivním. Věci jsou tak, jak jsou. K dokonalosti už jen chybí zajít si k zubaři. Rok otevřený zub už by krytí potřeboval a k tomu se bojím, že jsem si další zub nalomil. Jenže moje zubařka s tlustými prstíky by zřejmě stejně jen lehce láteřila, že se tam nedostane a že neumím otevřít ústa. Takže asi zkusím štěstí u ukrajinského zubaře, kam chodí přítel. Jestli umí spravit zuby někomu jako je Kuba (jeho křik z pohotovosti už mi z hlavy vymaže jen stařecká demence), pak bych to mohl zvládnout taky.

Tento týden je pracovní a tak na život moc času nezbývá. Včera jsem dokonce při hraní Doty přepnul na FB messenger a během pár chvil zapomněl, že hraju, takže následovala penalizace. Když večer dorazím z práce, dělám ještě na nějakých podkladech pro analýzy pro kamaráda, ale kupodivu je to daleko zábavnější, než to zní.

Takže zbývající místo zalepím okénkem do světa kryptoměn. Ještě se bojím napsat, že bitcoin možná už našel své dno, protože zatím nešel pod 3 000 dolarů (jak mnozí predikovali). To ukáže čas. Každopádně bitcoin si to aktuálně šine ke 4000 USD, ale kdo nakoupil litecoin, který byl ještě v prosinci k mání za 23 dolarů, musí mít už nyní radost. Ve středu 20. února ho totiž bylo možné prodat i za 51 USD (a je vhodně dodat, že 19. prosince 2017 byla jeho cena 370 dolarů). Zda je vhodné nakupovat i na nynějších cenách, vám ale fakt neporadím.


Send to Kindle

linkuj.cz vybrali.sme.sk

Čtvrtek, 21. Únor 2019, 8:55

Publikováno v BLOG


Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *